KANLUX patice keramická pro halogenové žárovky GU10
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448932712 |
| Délka | 276 |
| Šířka | 143 |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | Autotest |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 276 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| Řazení vypínače | Průbežný okruh/nouzový okruh |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 135 lm |
| Šířka balení | 143 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 44 mm |
| Výška/hloubka | 44 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 1 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | MOETE/1W/B/1/SA/ATWH | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902448932712 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902288937687 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
KOD KRAT.:EADILER-40-G(24VDC)
KOD VÝR.:010223
EAN.:4015080102236
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena