OSRAM OFFICE LINE DESK CYLCL 4.8WTW D WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854464317
KOD VÝR.:4099854464317
EAN.:4099854464317
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073718881 |
| Délka | 628 |
| Šířka | 628 |
| Výška | 48 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 630 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| EAN | 8595073718881 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUQRAM625 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854464317
KOD VÝR.:4099854464317
EAN.:4099854464317
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:EDHEF100PT
KOD VÝR.:186380
EAN.:8413893072214
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena