PHILIPS LED nástrčka PL-L EM 16.5W/36W 2G11 3000K 2000lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017201806 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Napětí | 50 V |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| KOD | AB3171-80114 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017201806 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena