METRODIS kabelová příchytka+hřeb 830.30/3-4 3-4mm černá blistr-30ks
KOD KRAT.:MD830.30/3-4C
KOD VÝR.:8594031135869
EAN.:8594031135869
| Délka balení | 334 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 115 mm |
| Výška balení | 117 mm |
| Produktová řada | Kosipo |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514435230 |
| Délka | 240 |
| Šířka | 70 |
| Výška | 92 |
| Rozměry | 91x118x240mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514435230 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514435230 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003204401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MD830.30/3-4C
KOD VÝR.:8594031135869
EAN.:8594031135869
KOD KRAT.:OB1009036
KOD VÝR.:1009036
EAN.:4012195007517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena