vodič pevný CY 4mm ;žlutozelená
KOD KRAT.:KACY4ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U4
EAN.:8595067502731
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048753 |
| Délka | 118.00 |
| Průměr | 28.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854048760 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854048753 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSER7S11815/827D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACY4ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U4
EAN.:8595067502731
KOD KRAT.:MGLA8020
KOD VÝR.:LA8020
EAN.:4892657080292
KOD KRAT.:BEP5712
KOD VÝR.:3402012000
EAN.:8595025377876
KOD KRAT.:MOHWM/3W/F/CB/X/TR
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/F/CB/X/TR
EAN.:5902448994215
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena