PHILIPS HUE-WCA Gradient.Lightstrip pásek base EU UK
KOD KRAT.:PHIH8719514339965
KOD VÝR.:871951433996500
EAN.:8719514339965
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017207440 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1-1So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017207440 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558-A01340 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514339965
KOD VÝR.:871951433996500
EAN.:8719514339965
KOD KRAT.:MOUSAL4000A4MULTI/90
KOD VÝR.:USAL4000A4KN600/NDMULTI/90
EAN.:8596099141813
KOD KRAT.:OSPFM100/24/P
KOD VÝR.:4058075239937
EAN.:4058075239937
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PHVCDMT35/830
KOD VÝR.:871150019697215
EAN.:8711500196972
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:SIWZ322-1
KOD VÝR.:WZ322-1
EAN.:8592718018443
KOD KRAT.:OSOTiDALI80/2A1LT2L
KOD VÝR.:4052899028050
EAN.:4052899028050
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena