LEDVANCE driver.LED VALUE V-60/220-240/24
KOD KRAT.:OSDRVAL60/24
KOD VÝR.:4058075835870
EAN.:4058075835870
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854497636 |
| Délka | 635.00 |
| Průměr | 260 mm |
| Šířka | 635.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK02 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 260 |
| Výška/hloubka | 2220.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 6 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854497643 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854497636 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854497636 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSDRVAL60/24
KOD VÝR.:4058075835870
EAN.:4058075835870
KOD KRAT.:OS4099854492006
KOD VÝR.:4099854492006
EAN.:4099854492006
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
KOD KRAT.:OSA4062172423939
KOD VÝR.:4062172423939
EAN.:4062172423939
KOD KRAT.:OS4099854177729
KOD VÝR.:4099854177729
EAN.:4099854177729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena