OSRAM SPYLUX WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854531330
KOD VÝR.:4099854531330
EAN.:4099854531330
| Výrobce: | |
| Výrobce | Kanlux |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594056490073 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 160 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| EAN | 8594056490073 | ks | 1 | ks |
| KOD | KNEOL120B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854531330
KOD VÝR.:4099854531330
EAN.:4099854531330
KOD KRAT.:OS4099854419317
KOD VÝR.:4099854419317
EAN.:4099854419317
KOD KRAT.:OS8719747930953
KOD VÝR.:8719747930953
EAN.:8719747930953
KOD KRAT.:OS4099854709098
KOD VÝR.:4099854709098
EAN.:4099854709098
KOD KRAT.:OS4099854479298
KOD VÝR.:4099854479298
EAN.:4099854479298
KOD KRAT.:OS4099854492006
KOD VÝR.:4099854492006
EAN.:4099854492006
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena