ABB CLASSIC spínač jednopólový ř.1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Super Heavy Duty |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496556380 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 4.5 V |
| náplň | Zinko-uhlíková |
| Označení IEC | 3R12 |
| Označení zdroje | 3R12 |
| Podskupina zboží | ploché baterie (typ 3R12) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| EAN | 4008496556380 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496556397 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496556403 | bal | 4 | bli |
| KOD | VA2012SLBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:PCE0256L
KOD VÝR.:026-6L
EAN.:9003399125447
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:KKLV11X10_HD
KOD VÝR.:LV 11X10_HD
EAN.:8595057608504
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena