ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035459 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595557035459 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZ3527 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035275 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035456 | box | 11 | ks |
| EAN | 18595557031823 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557031826 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:TESZ3533
KOD VÝR.:40003533
EAN.:8595557035473
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEA4003
KOD VÝR.:3146000600
EAN.:8595025359063
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:YETDII16A
KOD VÝR.:112122
EAN.:3838895000143
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena