PHILIPS liniové svítidlo LED BN126C 29.5W 2500-4100lm/830-40-65 50Y IP20/40 1.2m
KOD KRAT.:PHQBN126C-768406
KOD VÝR.:872016976840699
EAN.:8720169768406
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SLIM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854267222 |
| Délka | 82.00 |
| Průměr | 20.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T20 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854267222 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSET186.5/827E14D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854267239 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQBN126C-768406
KOD VÝR.:872016976840699
EAN.:8720169768406
KOD KRAT.:OS4099854434921
KOD VÝR.:4099854434921
EAN.:4099854434921
KOD KRAT.:OSEDDV7.5/830EM
KOD VÝR.:4058075821859
EAN.:4058075821859
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
KOD KRAT.:KGS182119.FIL
KOD VÝR.:182119.FIL
EAN.:8594193602193
KOD KRAT.:OS4099854434624
KOD VÝR.:4099854434624
EAN.:4099854434624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena