PHILIPS liniové svítidlo LED BN021C 15W 1600lm/840 50Y IP20 0.9m
KOD KRAT.:PHQBN021C-527881
KOD VÝR.:871951452788199
EAN.:8719514527881
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Milliskin |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338609 |
| Rozměry | 100x90x90mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výřez | 90 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514338609 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514338609 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003047301 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBN021C-527881
KOD VÝR.:871951452788199
EAN.:8719514527881
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/840
KOD VÝR.:4058075730410
EAN.:4058075730410
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena