LEDVANCE LED zářivka ST8E EM 0,6m T8 8W 230V G13 3000K 810lm ND IP20;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854391712
KOD VÝR.:4099854391712
EAN.:4099854391712
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854580277 |
| Délka | 1163.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2340 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854580277 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854580284 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854580277 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854391712
KOD VÝR.:4099854391712
EAN.:4099854391712
KOD KRAT.:OSA66240ULT-HCB
KOD VÝR.:4052899429659
EAN.:4052899429659
KOD KRAT.:OS4099854391958
KOD VÝR.:4099854391958
EAN.:4099854391958
KOD KRAT.:OS4099854466403
KOD VÝR.:4099854466403
EAN.:4099854466403
KOD KRAT.:OSEFA603.8/840C
KOD VÝR.:4099854259586
EAN.:4099854259586
KOD KRAT.:BES18322
KOD VÝR.:2413220232
EAN.:8595025318701
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena