ENERGIZER baterie lithiová CR1620 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400446 |
| Rozměry | 79x52x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.098 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 50 mm |
| Materiál | Termoplast |
| odolnost svítidla | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 6.6 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3303432400446 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13303432400443 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000540 | ks | 1 | ks |
| EAN | 23303432400440 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:MDMCV60
KOD VÝR.:8594031135975
EAN.:8594031135975
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:ENA11EBL2
KOD VÝR.:7638900394498
EAN.:7638900394498
KOD KRAT.:AN211P/19X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194002590
EAN.:5906194002590
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:AB3553-52289 B1
KOD VÝR.:3553-52289 B1
EAN.:8595017205873
KOD KRAT.:NAZ377030052
KOD VÝR.:377030052
EAN.:8595209935083
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena