ABB CLASSIC spínač jednopólový ř.1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 300 ks |
| EAN | 5906194002590 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 19 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 5906194002590 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/19X10/CERNA | ks | 1 | ks |
| EAN | 5906194001906 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-52289 B1
KOD VÝR.:3553-52289 B1
EAN.:8595017205873
KOD KRAT.:SIWZ409-1
KOD VÝR.:WZ409-1
EAN.:8592718014933
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:BEP1513
KOD VÝR.:1902150300
EAN.:8595025301550
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:SIPS02
KOD VÝR.:PS02
EAN.:8595092107000
KOD KRAT.:SIWZ420-1
KOD VÝR.:WZ420-1
EAN.:8592718018504
KOD KRAT.:BEP5705
KOD VÝR.:3402005000
EAN.:8595025363589
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena