Schneider CEDAR PLUS spínač 1-pólový r. 1 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000510
KOD VÝR.:WDE000510
EAN.:3303432400125
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400521 |
| Váha | 0.191 kg |
| Rozměry | 79x52x132mm |
| Šířka | 132 |
| Výška | 79 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 50 mm |
| Materiál | Termoplast |
| odolnost svítidla | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400528 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000522 | ks | 1 | ks |
| EAN | 23303432400525 | box | 11 | ks |
| EAN | 3303432400521 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000510
KOD VÝR.:WDE000510
EAN.:3303432400125
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:HDD540
KOD VÝR.:D540
EAN.:8595118857827
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena