Schneider CEDAR PLUS zásuvka 230V 16A 2P+PE IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 26 ks |
| EAN | 8595017230554 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AB3553-01929 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017230554 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
KOD KRAT.:AB3553-52289 B1
KOD VÝR.:3553-52289 B1
EAN.:8595017205873
KOD KRAT.:KKLK80X28T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/T
EAN.:8595057617308
KOD KRAT.:AB3553-01929 S
KOD VÝR.:3553-01929 S
EAN.:8595017230561
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:AN211P/19X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194002590
EAN.:5906194002590
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:OSE4099854048845
KOD VÝR.:4099854048845
EAN.:4099854048845
KOD KRAT.:PHLEDCPAR1117/830
KOD VÝR.:871951430538000
EAN.:8719514305380
KOD KRAT.:OS4099854456794
KOD VÝR.:4099854456794
EAN.:4099854456794
KOD KRAT.:OSISWB10/830
KOD VÝR.:4058075266865
EAN.:4058075266865
KOD KRAT.:OS4099854456718
KOD VÝR.:4099854456718
EAN.:4099854456718
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:OS4099854059872
KOD VÝR.:4099854059872
EAN.:4099854059872
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena