VARTA baterie alkalická ENERGY.SIMPLY LR6/AA/4106 MN1500 ;BL4
KOD KRAT.:VA4106ENBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496626410
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480527425 |
| Rozměry | 40x82x82mm |
| Šířka | 81.4 |
| Výška | 81.4 |
| Balení | 8 ks |
| Váha | 0.047 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | krabice povrchová |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480527425 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH6100121 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480527426 | box | 11 | ks |
| EAN | 13606480527422 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3366480527426 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:VA4106ENBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496626410
KOD KRAT.:VA56720BL2
KOD VÝR.:56720
EAN.:4008496550777
KOD KRAT.:PHIH8720169330559
KOD VÝR.:8720169330559
EAN.:8720169330559
KOD KRAT.:PHIW8719514553026
KOD VÝR.:871951455302600
EAN.:8719514553026
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena