PHILIPS HUE Hue Secure chime EU
KOD KRAT.:PHH8720169277243
KOD VÝR.:872016927724300
EAN.:8720169277243
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073769135 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 400 mm |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 8595073769135 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOSBLSPOJP | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169277243
KOD VÝR.:872016927724300
EAN.:8720169277243
KOD KRAT.:SIP108B
KOD VÝR.:P108B
EAN.:8592718033163
KOD KRAT.:SYLFS22
KOD VÝR.:0024455
EAN.:5410288244334
KOD KRAT.:SIPA21
KOD VÝR.:PA21
EAN.:8595092109165
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena