Schneider ASFORA komplet jednonásobný spínač c.1 ANTRACIT
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900411508 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR1216 |
| Označení zdroje | CR1216 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 7638900995404 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900103793 | bli | 5 | bli |
| KOD | ENCR1216 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900411505 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900411508 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena