LEDVANCE DR DA NF P 42/100-500/220 L FS1 LEDV
KOD KRAT.:OS4058075851542
KOD VÝR.:4058075851542
EAN.:4058075851542
| Výrobce: | |
| Produktová řada | VIALOX NAV-T |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300024400 |
| Váha | 0.19 kg |
| Délka | 211.00 |
| Průměr | 47 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | T14 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 17500 lm |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T14 |
| Výška balení | 260 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 150 W |
| EAN | 4050300024400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300631790 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVNAVT150S4Y | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075851542
KOD VÝR.:4058075851542
EAN.:4058075851542
KOD KRAT.:SIPF11
KOD VÝR.:PF11
EAN.:8595092107345
KOD KRAT.:OS4099854674501
KOD VÝR.:4099854674501
EAN.:4099854674501
KOD KRAT.:BEP3922
KOD VÝR.:1446002200
EAN.:8592920071984
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
KOD KRAT.:NAL10/865
KOD VÝR.:108102000
EAN.:8595209920638
KOD KRAT.:BEP3114
KOD VÝR.:1440013125
EAN.:8592920092163
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena