SAPISELCO stahovací páska 200 x 3.5 bílá Kód:SEL.2.211 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 120 ks |
| EAN | 8014748300584 |
| Délka | 200 |
| Rozměry | 200x3,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| Barevné provedení | černé |
| EAN | 8014748300584 | bli | 5 | bli |
| KOD | SASP35200C | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.3.211 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:NAL10/840
KOD VÝR.:108101000
EAN.:8595209920645
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:SASP45280B
KOD VÝR.:SEL.2.425
EAN.:8014748300324
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:MDPOJ6.3A
KOD VÝR.:ST522263
EAN.:8594031134558
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:SASP25100B
KOD VÝR.:SEL.2.202
EAN.:8014748300263
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena