PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8014748300324 |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 280x4,5mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| EAN | 8014748300324 | bli | 5 | bli |
| KOD | SASP45280B | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.2.425 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:NAL10/840
KOD VÝR.:108101000
EAN.:8595209920645
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:SASP25100B
KOD VÝR.:SEL.2.202
EAN.:8014748300263
KOD KRAT.:PHIH8719514382626
KOD VÝR.:871951438262600
EAN.:8719514382626
KOD KRAT.:AMEZ9EUA112
KOD VÝR.:EZ9EUA112
EAN.:3606486369982
KOD KRAT.:HDL381B
KOD VÝR.:L381B
EAN.:8595118834101
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena