PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 300 ks |
| EAN | 8014748300263 |
| Rozměry | 100x2,5mm |
| Délka | 100 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| KOD | SASP25100B | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.2.202 | box | 11 | bli |
| EAN | 8014748300263 | bli | 5 | bli |
| EAN | 8016650520036 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:MDPOJ6.3A
KOD VÝR.:ST522263
EAN.:8594031134558
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:NAL10/840
KOD VÝR.:108101000
EAN.:8595209920645
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:SASP45280B
KOD VÝR.:SEL.2.425
EAN.:8014748300324
KOD KRAT.:OS4058075602915_pos
KOD VÝR.:4058075602915
EAN.:4058075602915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena