ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AA/LR06 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PRACTITONE |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500036599 |
| Váha | .0105 kg |
| Délka | 49 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 22 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | NIL |
| otřesuvzdorná | ANO |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 5.9 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 90 lm |
| Tvar zdroje | trubicový |
| Užití | trouba |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 15 W |
| Životnost | 1000 hod |
| EOC | 871150003659950 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500036599 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500255174 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500257673 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500255174 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500257673 | box | 11 | ks |
| EAN | 08727900800678 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHZH300KL15 | ks | 1 | ks |
| GPC | 924196244440 | ks | 1 | ks |
| GPC | 924196244441 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:ENFCR2
KOD VÝR.:7638900026429
EAN.:7638900026429
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:SISSN12X0E
KOD VÝR.:SSN12X0E
EAN.:8595092115425
KOD KRAT.:AB3557G-A01340 B1
KOD VÝR.:3557G-A01340 B1
EAN.:8595017205781
KOD KRAT.:MOLVDRP76
KOD VÝR.:1000004906
EAN.:8595073763683
KOD KRAT.:PHIH17431/30/P7
KOD VÝR.:8718696170502
EAN.:8718696170502
KOD KRAT.:EAAP-45
KOD VÝR.:275410
EAN.:4015082754105
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:BES30200
KOD VÝR.:2333130250
EAN.:8592920107737
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena