LEDVANCE LED svíčka VAL B37 4.9W/40W E14 4000K 470lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OS4099854049347
KOD VÝR.:4099854049347
EAN.:4099854049347
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049187 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 59.00 mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA608.5/840F | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049194 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049187 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854049347
KOD VÝR.:4099854049347
EAN.:4099854049347
KOD KRAT.:OSIFLPPS41/840BK
KOD VÝR.:4099854305962
EAN.:4099854305962
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840WT
KOD VÝR.:4099854305849
EAN.:4099854305849
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840BK
KOD VÝR.:4099854305825
EAN.:4099854305825
KOD KRAT.:OSVNAVT70S4Y
KOD VÝR.:4052899415416
EAN.:4052899415416
KOD KRAT.:OSEVA7510/840F
KOD VÝR.:4099854048883
EAN.:4099854048883
KOD KRAT.:OS4099854049323
KOD VÝR.:4099854049323
EAN.:4099854049323
KOD KRAT.:OSEVA10013/827F
KOD VÝR.:4099854048906
EAN.:4099854048906
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena