PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD MINI |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500704757 |
| Váha | 0.0568 kg |
| Rozměry | 531x16x16mm |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 16 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 525 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 16 |
| přepravní rozměr cm | 53.3 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 930 lm |
| Šířka balení | 18 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T5 |
| Výška balení | 18 mm |
| Index barevného podání | 60-69 |
| Patice | G5 |
| Příkon | 13 W |
| Životnost | 8000 hod |
| EAN | 8711500718501 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500718518 | box | 11 | ks |
| EOC | 871150070475727 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL13/33-640 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500718501 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500718518 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500704757 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500894854 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928001503340 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500894861 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena