ABB ELEMENT kryt spínače jednoduchý popis.pole ;bílá/led.bílá
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
| Výrobce: | |
| Produktová řada | FoodPro |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500706249 |
| Váha | 0.1387 kg |
| Délka | 900 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | B |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 90 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 70-79 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 30 W |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Užití | řeznictví/pekařství/potraviny |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150070624940 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500613103 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHL30/79 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500613103 | box | 11 | ks |
| GPC | 928025402043 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500706249 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:AB3901F-A00131 01
KOD VÝR.:3901F-A00131 01
EAN.:8595017235375
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
KOD KRAT.:AMA9F06310
KOD VÝR.:A9F06310
EAN.:3606480437991
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
KOD KRAT.:PHWHIDPVC35/I
KOD VÝR.:872790085973700
EAN.:8727900859737
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena