MODUS LED panel IS 27W 3300lm/840 IP20 ;Wieland
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017272738 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| EAN | 8595017272738 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558E-A00610 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena