HADEX páčkový vypínač KN3-3, ON-ON 2pol.250V/2A
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60H |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480437991 |
| Rozměry | 90x80x55mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Krytí | IP20 |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 10 kA |
| EAN | 3606480437991 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F06310 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480437998 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43606480437999 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
KOD KRAT.:PHWHIDPVC35/I
KOD VÝR.:872790085973700
EAN.:8727900859737
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena