MODUS piktogram P24M východ vlevo 125x250mm ;pro HELIOS
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TIME |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017235375 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 243 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 24.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595017235375 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901F-A00131 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
KOD KRAT.:AMA9F06310
KOD VÝR.:A9F06310
EAN.:3606480437991
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
KOD KRAT.:PHWHIDPVC35/I
KOD VÝR.:872790085973700
EAN.:8727900859737
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena