PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Průměr | 215.9 |
| Rozměry | 213x30x30mm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8727900840506 |
| Váha | 0.165 kg |
| Energetická třída | B |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 30.9 |
| přepravní rozměr cm | 22.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 217 mm |
| teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 218 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G10q |
| Příkon | 22 W |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Tvar zdroje | kruhová zářivka |
| Životnost | 13000 hod |
| EAN | 8727900840506 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790084050600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900840513 | box | 11 | ks |
| EAN | 08727900840513 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL22/840 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928026284070 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:PHVSONTPIA70PLUS
KOD VÝR.:871150019266015
EAN.:8711500192660
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:OSHLX64640
KOD VÝR.:4050300006727
EAN.:4050300006727
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena