RAYTECH gelová krabička GelBox WATT IPx8 ;30x38x26mm MultiPack
KOD KRAT.:RTWATT/MP25
KOD VÝR.:WATT/MP25
EAN.:8032853659373
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Lightstrip |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514261082 |
| Rozměry | 2,2x12x1000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 880 lm |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| EAN | 8719514261082 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514261082 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002532122 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:RTWATT/MP25
KOD VÝR.:WATT/MP25
EAN.:8032853659373
KOD KRAT.:OSILUHWT
KOD VÝR.:4058075266803
EAN.:4058075266803
KOD KRAT.:MOPIK29M
KOD VÝR.:OZAWPIK29M
KOD KRAT.:PHWHIDPVMPGJ520/S
KOD VÝR.:872790077128200
EAN.:8711500881885
KOD KRAT.:DELXTS21-1
KOD VÝR.:XTS21-1
EAN.:6410014507183
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
KOD KRAT.:PHQZRS700SMSSUSL1500
KOD VÝR.:871155914988299
EAN.:8711559149882
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:OEZSM1E-2.5
KOD VÝR.:39263
EAN.:8590125392637
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena