KAPRO bužírka popisovací 1.5mm ; žlutá
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
| Výrobce: | |
| Výrobce | SPELSBERG |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4013902101306 |
| Rozměry | 125x200x122mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 122 mm |
| Počet modulů | 0 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | 3 otvory |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 125 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 4013902934959 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4013902101306 | ks | 1 | ks |
| KOD | SP50691201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
KOD KRAT.:PHQZRS700SMSSUSL1500
KOD VÝR.:871155914988299
EAN.:8711559149882
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:OEZSM1E-2.5
KOD VÝR.:39263
EAN.:8590125392637
KOD KRAT.:PHI32613/30/P6
KOD VÝR.:8718696175224
EAN.:8718696175224
KOD KRAT.:PHWHFRTDI228-54TL5
KOD VÝR.:871829166209900
EAN.:8718291662099
KOD KRAT.:HTRSJ1
KOD VÝR.:V055
EAN.:8595614700856
KOD KRAT.:MOPIK25M
KOD VÝR.:OZAWPIK25M
EAN.:5902288988559
KOD KRAT.:OSF4058075835238
KOD VÝR.:4058075835238
EAN.:4058075835238
KOD KRAT.:DRH377BL1
KOD VÝR.:50936830
EAN.:5000394063006
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena