PHILIPS HUE-WA LG svít.závěs 1xE27 ; černá
KOD KRAT.:PHIH8719514419452
KOD VÝR.:871951441945200
EAN.:8719514419452
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590125392637 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 84 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 47 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| KOD | OEZSM1E-2.5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125392637 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514419452
KOD VÝR.:871951441945200
EAN.:8719514419452
KOD KRAT.:PHIW8718699786175
KOD VÝR.:871869978617500
EAN.:8718699786175
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena