OSRAM Noční svítidlo LUNETTA HALL Bílá 6XBLI1
KOD KRAT.:OS4099854532191
KOD VÝR.:4099854532191
EAN.:4099854532191
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075266803 |
| Délka | 65mm |
| Rozměry | 65x84x73mm |
| Šířka | 84mm |
| Výška | 73mm |
| Balení | 6 ks |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 68.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Svítilny |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| Příkon | .2 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 3 lm |
| Šířka balení | 140.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 195.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075266803 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSILUHWT | bli | 5 | bli |
| EAN | 4058075266810 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OS4099854532191
KOD VÝR.:4099854532191
EAN.:4099854532191
KOD KRAT.:MOPIK29M
KOD VÝR.:OZAWPIK29M
KOD KRAT.:PHWHIDPVMPGJ520/S
KOD VÝR.:872790077128200
EAN.:8711500881885
KOD KRAT.:DELXTS21-1
KOD VÝR.:XTS21-1
EAN.:6410014507183
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
KOD KRAT.:PHQZRS700SMSSUSL1500
KOD VÝR.:871155914988299
EAN.:8711559149882
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:OEZSM1E-2.5
KOD VÝR.:39263
EAN.:8590125392637
KOD KRAT.:PHI32613/30/P6
KOD VÝR.:8718696175224
EAN.:8718696175224
KOD KRAT.:PHWHFRTDI228-54TL5
KOD VÝR.:871829166209900
EAN.:8718291662099
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena