SPELSBERG zásuvková rozvodnice STG 012-L 0mod. IP44 plná dvířka šedá 3 otvory
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507183 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | stříbrné |
| Délka balení | 60 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| KOD | DELXTS21-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507183 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
KOD KRAT.:PHQZRS700SMSSUSL1500
KOD VÝR.:871155914988299
EAN.:8711559149882
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:OEZSM1E-2.5
KOD VÝR.:39263
EAN.:8590125392637
KOD KRAT.:PHI32613/30/P6
KOD VÝR.:8718696175224
EAN.:8718696175224
KOD KRAT.:PHWHFRTDI228-54TL5
KOD VÝR.:871829166209900
EAN.:8718291662099
KOD KRAT.:HTRSJ1
KOD VÝR.:V055
EAN.:8595614700856
KOD KRAT.:MOPIK25M
KOD VÝR.:OZAWPIK25M
EAN.:5902288988559
KOD KRAT.:OSF4058075835238
KOD VÝR.:4058075835238
EAN.:4058075835238
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena