OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66740 OVEN 40W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CorePro Classic |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696728376 |
| Váha | .038 kg |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 49 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 370 lm |
| Svítivost | 740 cd |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 62 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 4.6 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696728376 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696728383 | bal | 4 | ks |
| GPC | 929001218102 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696728383 | box | 11 | ks |
| KOD | PHLEDCPCGU104.6W/830 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869672837600 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E14
KOD VÝR.:8719514309708
EAN.:8719514309708
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:PHLEDFAUE4/827
KOD VÝR.:872016918765800
EAN.:8720169187658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena