PHILIPS LED reflektor CorePro Cl. PAR16 4.6W/50W GU10 3000K 370lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/830
KOD VÝR.:871869672837600
EAN.:8718696728376
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309708 |
| Váha | .034 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P48 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514309715 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514309708 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002979155 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDP7/CWF/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/830
KOD VÝR.:871869672837600
EAN.:8718696728376
KOD KRAT.:PHPIEB3/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097038800
EAN.:8727900970388
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E27
KOD VÝR.:8719514309722
EAN.:8719514309722
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SIPS06
KOD VÝR.:PS06
EAN.:8595092107376
KOD KRAT.:EABC-U-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281697
EAN.:4015082816971
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
KOD KRAT.:KK8654_HB
KOD VÝR.:8654_HB
EAN.:8595057613270
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena