Schneider ASFORA krycí rámeček čtyřnásobný POLAR
KOD KRAT.:AMEPH5800421
KOD VÝR.:EPH5800421
EAN.:3606480527227
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 42x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480525933 |
| Váha | 0.092 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 40 mm |
| Druh strojku | síťová zásuvka |
| Materiál | plast |
| odolnost svítidla | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480525933 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH2800221 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480525930 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480525934 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH5800421
KOD VÝR.:EPH5800421
EAN.:3606480527227
KOD KRAT.:AMEPH5800321
KOD VÝR.:EPH5800321
EAN.:3606480527203
KOD KRAT.:AMEPH0400121
KOD VÝR.:EPH0400121
EAN.:3606480525087
KOD KRAT.:AMEPH0100121
KOD VÝR.:EPH0100121
EAN.:3606480524844
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5
KOD VÝR.:5907802038000
EAN.:5907802038000
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:KKKP64/3_KA
KOD VÝR.:KP 64/3_KA
EAN.:8595057632714
KOD KRAT.:AMEPH0400471
KOD VÝR.:EPH0400471
EAN.:3606480729959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena