PHILIPS HUE-WA brána
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Enrave |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176450 |
| Délka | 425 |
| Průměr | 425 mm |
| Rozměry | 84x425x425mm |
| Šířka | 425 |
| Výška | 84 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 50.2 cm |
| Příkon | 33.5 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 476 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 502 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 08727900777550 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005996801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696176450 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8718696176450 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229976
KOD VÝR.:872016922997600
EAN.:8720169229976
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena