PHILIPS LED highbay BY021P G3 133W 20000lm/840/90° IP65 ; šedá
KOD KRAT.:PHQBY021P-761360
KOD VÝR.:872016976136000
EAN.:8720169761360
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Highbay |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514524040 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 168 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 20500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | highbay |
| Krytí | IP65 |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514524040 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBY021P205/840 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401642307 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401642307 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452404000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBY021P-761360
KOD VÝR.:872016976136000
EAN.:8720169761360
KOD KRAT.:OS4099854432422
KOD VÝR.:4099854432422
EAN.:4099854432422
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena