PHILIPS LED zářivka MASTER 230 EM T5 HO 1.15m 26W/54W G5 3900lm/865 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075839960 |
| Délka | 45.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075839960 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075839960 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075839977 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena