OSRAM autožárovka H7 LEDriving XTR 64210DWXTR 18W 12V PX26d blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854015199 |
| Délka | 1163.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 42 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Ekvivalentní náhrada za | 54 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OSELT5EX54/23/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854015199 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854015205 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena