Schneider OptiLine.45 podlahová krabice do betonu pro 4 krabice 188x188
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LEDriving® XTR |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172232920 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 57 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 185 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 131 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H7 |
| Patice | PX26d |
| Příkon | 18 W |
| KOD | OSA64210DWXTR | bli | 5 | bli |
| EAN | 4062172232920 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena