flexibilní kabel CYSY 2x0.75mm (HO5VV-F) ;bílá metráž
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399515064 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 164 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 16.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 112 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PCE5156 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003399515064 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320666
KOD VÝR.:871951432066600
EAN.:8719514320666
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena