PHILIPS HUE-WA 5m CSA-2DA Cable Black (24v outdoor)? EU
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E14 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514320666 |
| Rozměry | 106x39x39mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Označení zdroje | B39 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| KOD | PHLEDH8719514320666 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514320666 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003021101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514320673 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena