ABB SWING přepínač sériový ř.5 s krytem ;hnědá
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169160811 |
| Rozměry | x22,5x3000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Napětí | 24 V |
| EAN | 8720169160811 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003563201 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016916081100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169160811 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena