SOLIGHT reflektor (floodlight) PRO se senzorem, 50W, 4250lm, 5000K, IP44
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Slim Downlight (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699381172 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 650 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | downlight |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 9 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8718699381172 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQDN135B6S/830 | ks | 1 | ks |
| GPC | 910503910317 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869938117299 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699381189 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718699381189 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena