PHILIPS LED zářivka EM T5 0.3m 4.5W/NIL 630lm/840 G5 25Y
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOSTAR |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300308050 |
| Váha | 0.007 kg |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 33 |
| Průměr | 10 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 25 mm |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T3 |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | G4 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4050300308050 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64428OVEN | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300942322 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4099854491719 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena